Zawód detektywa jest niesamowicie wymagający. Charakteryzują się oni ponadprzeciętną umiejętnością dedukcji, czy też posiadaniem rozbudowanej bazy kontaktów. Właśnie dlatego, usługi detektywów mogą być dosyć kosztowne. Przyjrzyjmy się bliżej cennikom agencji detektywistycznych w Warszawie.

Na jaki rodzaj usług możemy liczyć?

Wynajęcie detektywa w Warszawie może dotyczyć ogromnej ilości spraw – mówi detektyw z https://www.detektywipl.pl/. Wśród usług detektywistycznych znajdują się wszelkie ustalenia miejsca pracy, zamieszkania, czy pobytu danej osoby. Dodatkowo, detektywowi w Warszawie można zlecić poszukiwanie osób i to nie tylko zaginionych, ale także ukrywających się. Ponadto, można zamówić przeprowadzenie śledztwa dotyczącego tworzenia prawdziwych i nieprawdziwych donosów na temat naszej osoby. Dodatkowo, kompleksowe usługi detektywistyczne składają się również z działań w sprawach rozwodowych, kontrobserwacji, czy też poszukiwania dłużników i ich majątków. Mało tego, agencję detektywistyczną możemy wynająć w celu zabezpieczenia pomieszczeń, czy pojazdów przed podsłuchami. W grę wchodzą również sprawdzanie wszelkiej elektroniki pod kątem najróżniejszych aplikacji śledzących, czy monitorujących użytkownika.

Terminy realizacji zlecenia

Najprostsze czynności zajmują detektywom w Warszawie zaledwie kilka dni. Najczęstszym terminem jest tydzień. Daje to wystarczająco dużo czasu na zebranie wszelkich informacji. Jednakże, bardziej skomplikowane sprawy, jak poszukiwanie osób zaginionych, czy  ustalenie sprawców, może trwać nawet ponad miesiąc. Wszystko jest uzależnione od zawiłości sprawy i osób, których będzie to dotyczyć. Łatwiej będzie „inwigilować” przeciętnego Kowalskiego, niż prezesa dużej firmy. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że wiele agencji detektywistycznych musi najpierw dokładnie zapoznać się ze sprawą, by móc określić termin realizacji zlecenia oraz jego koszt.

Zobacz również ᐅ  Artykuły spożywcze z długą datą ważności

Cennik detektywa w Warszawie

Ceny usług detektywistycznych, tak jak ich termin realizacji, zależą od zawiłości sprawy. Sprawy typu ustalenia miejsca pracy przeciętnego Kowalskiego, czy jego miejsca zameldowania, będą kosztować mniej, prawdopodobnie w przedziale 1000-1500 złotych.  Jednak bardziej wymagające poszukiwania będą już odpowiednio droższe. Przykładem może być poszukiwanie osób porwanych dla okupu i prowadzenie negocjacji. W tym przypadku można natknąć się na ceny z rzędu 30-40, a nawet 50 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że część usług detektywa w Warszawie zależna jest od czasu, przez który usługa jest świadczona, na przykład kontrobserwacja. Polega ona na ciągłym sprawdzaniu środowiska zleceniodawcy, czy jakaś osoba trzecia go śledzi itd. Taki rodzaj usług ma konkretną cenę za dzień, na przykład 2000 złotych. Wśród cen oferowanych przez agencje detektywistyczne, należy wyróżnić również ceny za sprawdzanie pomieszczeń, lub urządzeń. Analogicznie do przeprowadzania kontrobserwacji, cena za te usługi zależna jest od metrażu pomieszczeń, lub ilości urządzeń elektrycznych, które będą przedmiotem działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *